Про продукцію

Історія бренду Les Interchangeables


В чому полягає секрет успіху бренду Les Interchangeables? У самій його сутності! Кожна прикраса Les Interchangeables – це елегантне поєднання простоти еластичної сатинової стрічки і розкоші кристалів від престижного бренду Swarovski®. Лінійки та серії моделей розробляються зі швидкістю ідей їх дизайнера: комплекти браслетів, каблучки та сережки геометричного дизайну, браслети та каблучки зі змінною стрічкою, моделі з розсипом різнокольорових кристалів.

Асортимент бренду поповнюється кожного сезону, і в кожній новій моделі відображена його початкова концепція. Модельний ряд бренду збільшується, але завдяки універсальній кольоровій гамі всі моделі завжди ідеально поєднуються між собою. Це означає, що ти можеш створити свій унікальний комплект із декількох браслетів, каблучок та сережок під свій настрій!


Головним аксесуаром бренду, а також найбільш трендовим жіночим аксесуаром останніх років є браслети. Провідним акцентом модельного ряду Les Interchangeables є кристали Swarovski®, які є офіційним комерційним партнером бренду. Засновника бренду Даніеля Сваровскі завжди заворожували інновації та дизайн, завдяки чому бренд Swarovski® зайняв провідне положення на світовому ринку прикрас та аксесуарів. Якість кристалів не потребує доказів і не викликає сумнівів. Формулу виготовлення кристалів бренд понад 100 років тримає в таємниці, проте декілька важливих особливостей кристалів Swarovski®, які роблять прикраси з ними такими бажаними, були розкриті. Неймовірного блиску кристалам надають ідеально відшліфовані грані. Вони неймовірно заломлюють світло. Кожен кристал Swarovski® має 14 бічних граней (7 широких і 7 вузьких). Сам Даніель Сваровскі запатентував такий спосіб огранювання. У продукції бренду Les Interchangeables використовуються прозорі та кольорові кристали Swarovski®. 


Вся продукція бренду виготовляється вручну в майстернях, розташованих у Парижі. Метал, який використовується під час виготовлення продукції бренду (крім металевих намистин на браслетах) – це латунь із напиленням золота 16 або 18 карат, а також металів платинової групи – палладіуму або рутенію. Товщина напилення складає 1 мкм (мікрон). Метал для прикрас Les Interchangeables виготовляється у Франції. 

Стрічка для браслетів Les Interchangeables спеціально на замовлення бренду виготовляється в Японії компанією Mokuba. У якості додаткового декору використовуються напівкоштовні камені і намистини. 

Всі прикраси Les Interchangeables підлягають очистці вручну. Еластичні стрічки очищуються за допомогою теплого мильного розчину та просушуються без використання джерел штучного тепла. Кристали періодично протирають розчином нашатирного спирту для видалення пилу та частинок бруду. 

Бренд надає офіційну гарантію на всі вироби, яка складає 1 рік з дати покупки.