Історія бренду

Історія бренду Les Interchangeables


Історія бренду Les Interchangeables розпочалась у 2007 році. Авторкою перших виробів бренду стала француженка Одрі Бот.
Впродовж 10 років Одрі крок за кроком йшла до мети – створення марки розкішних модних прикрас, які завдяки своїй оригінальності завоюють світ. Одрі заклала в основу бренду філософію, яка буквально звучить: "твоя сила в твоїй руці". 
В 2007 році Одрі надійшло замовлення розшити дорогоцінними каменями бретельки бюстгальтерів для показу відомого французького бренду. Стрейчева стрічка, розшита блискучими кристалами, стала джерелом натхнення для дівчини, подарувавши їй ідею створення власної лінійки аксесуарів, які в 2009 з'явилися у продажу під брендом Les Interchangeables. 

Після запуску першої лінійки браслетів бренд Les Interchangeables почав швидко рости. Нові лінійки еластичних браслетів, основи із напиленням дорогоцінних металів, каблучки та сережки - рік за роком асортимент бренду зростав, а його поширення по світу вражало. І щоразу продукція бренду підтверджувала місію, закладену в нього: створення унікальних та оригінальних прикрас, які комбінуються із будь-яким стилем і пасують кожному. 


Через 9 років після запуску першої моделі браслетів, бренд має більше 3500 точок продажів у 35 країнах світу: США, Італія, Іспанія, Корея, Японія, Китай, Австралія, Об'єднані Арабські Емірати, Канада, Мексика. До 2020 року всесвітнє поширення бренду планується на скандинавські, єпропейські, азіатські та африканські країни. 

Тільки у 2016 році було продано 500 000 одиниць продукції бренду, а кількість еластичної сатинової стрічки, використаної для їх виробництва, дорівнює 6 окружностям Землі. 

Сьогодні асортимент бренду налічує близько 200 моделей. Щосезону асортимент поповнюється новими, несхожими на попередні, моделями браслетів, каблучок та інших аксесуарів. В той же час, вся продукція бренду ідеально комбінується між собою, дозволяючи створювати їх власниці безліч варіантів комбінацій прикрас Les Interchangeables і виглядати бездоганно!