Оплата та доставка

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині lesinterchangeables.com.ua, Ви можете обрати зручний спосіб оплати та доставки свого замовлення. Існують три варіанти отримання товару клієнтом: кур'єрська доставка по Києву, самовивіз з точки продажу, доставка замовлення Новою поштою.


КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА (КИЇВ)


Доставка товару кур’єрською службою Інтернет-магазину lesinterchangeables.com.ua здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 21:00. Отримавши підтвердження Вашого замовлення з 14:00 до 20:00, кур'єрська служба доставить товар наступного дня, попередньо попередивши Вас в телефонному режимі. Після оформлення замовлення на сайті з Вами зв’яжеться менеджер Інтернет-магазину і узгодить із Вами всі необхідні деталі (адреса, зручний час доставки і т. ін.). Вартість стандартної кур’єрскої доставки по м. Києву становить 45 грн.


Варіанти екстреної доставки (з сьогодні на сьогодні), доставка у вихідні та святкові дні, а також будь-які інші варіанти, які не підпадають під формат стандартної доставки, обговорюються в телефонному режимі з менеджером Інтернет-магазину під час узгодження деталей замовлення.САМОВИВІЗ


Ви можете забрати товар самостійно в точці продажу Les Interchangeables, що знаходиться за адресою: Київ, вул. Антоновича, 176, ТРЦ Ocean Plaza. Графік роботи і розташування можна знайти в розділі Контакти.
ПЕРЕСИЛКА ТОВАРУ НОВОЮ ПОШТОЮ (ДОСТАВКА В РЕГІОНИ)


Доставка по Україні здійснюється компанією “Нова Пошта” і займає 1-3 дні. На час і вартість доставки можуть впливати територіальне розташування населеного пункту..


Оплата замовлень, що доставляються в регіони, можлива двома способами: банківською карткою в платіжному сервісі LiqPay (Приватбанк), а також при отриманні замовлення через послугу доставки з післяплатою (Нова пошта / FORPOST).


Просимо звернути увагу на те, що кур'єри Нової Пошти більше не приймають готівку під час доставки замовлення за адресою. Ви може сплатити доставку готівкою, а також розрахуватися за замовлення з післяплатою готівкою тільки у відділенні Нової Пошти. Оплата за адресну доставку, а також оплата грошового переказу в разі доставки кур'єром Нової Пошти здійснюється тільки безготівковим розрахунком.За умови оформлення доставки Новою Поштою та узгодження всіх необхідних деталей з менеджером до 14:00 товар відправляється в той же день, після 14:00 - на наступний день.


Замовлення, оформлені на сайті lesinterchangeables.com.ua у неробочий час, а також у віхідні та святкові дні, обробляються і відправляються в день роботи Інтернет-магазину. Доставка замовлень, оформлених на сайті у святкові / неробочі дні, здійснюється в перший будній день.


ВАЖЛИВО! Всі витрати за доставку товару і зворотній грошовий переказ сплачує замовник. Більш детальну інформацію про умови доставки перевізника “Нова пошта” Ви можете знайти на офіційному сайті компанії.


ОПЛАТА ТОВАРУ


Оплатити замовлення, оформлені в інтернет-магазині lesinterchangeables.com.ua, можна трьома способами:


1. Готівковий розрахунок

при покупці в точці продажу

при замовленні доставки кур'єром по факту отримання товару (тільки м.Київ)2. Безготівковий розрахунок

безпечна і моментальна оплата без комісії через платіжну систему LiqPay (Приватбанк) картками Visa або MasterCard будь-якого банку (послуга можлива при оформленні замовлення на сайті lesinterchangeables.com.ua)

ВАЖЛИВО! Перед здійсненням оплати замовлення переконайтеся, що ваша платіжна карта відкрита для платежів в мережі Інтернет. Будь-які дані, які Ви вводите на сторінці оплати, є конфіденційними і не потрапляють в магазин або третім особам.


3. Доставка з післяплатою


Хочемо звернути Вашу увагу на те, що послуга доставки замовлення з післяплатою платна. При виборі цієї послуги Нова пошта / FORPOST знімає 2% від суми замовлення. Наприклад: при замовленні товару на суму 1000 гривень Ви сплачуєте вартість доставки Новою поштою, а також комісію у розмірі 2% за зворотню доставку оплаченої Вами грошової суми.