Подарункові сертифікати

Обираєш подарунок своїй подрузі, сестрі, мамі? Або, можливо, кохана дівчина мріє про аксесуар Les Interchangeables, і ти вирішив стати для неї чарівником, проте трохи розгубився в асортименті кольорів та форм продукції бренду? Хочеш подарувати щось з асортименту нашого сайту, але боїшся не вгадати з кольором або варіантами комбінацій аксесуарів? Спеціально для таких випадків ми надаємо можливість придбати подарунковий сертифікат бажаного номіналу.

Сертифікат може бути використаний на будь-яку категорій товару Les Interchangeables: браслети, каблучки, сережки, чокери, кольє та комплекти браслетів. Замов свій віртуальний сертифікат на нашому сайті, заповнивши спеціальну форму нижче. Після чого наш менеджер зв'яжеться з тобою для уточнення деталей оплати і доставки сертифіката.


Правила використання подарункових сертифікатів Les Interchangeables:

1. Термін дії сертифіката обмежений і становить 6 місяців з моменту покупки.

2. Подарунковий сертифікат не є іменним. Будь-який покупець, який надав активований сертифікат, може скористатися ним, здійснюючи покупки на нашому сайті або в точці продажу. 

3. Якщо сума покупки буде перевищувати номінал подарункового сертифіката, клієнт зможе доплатити різницю готівкою і придбати обраний товар.

4. Якщо кінцева сума покупки менше номіналу подарункового сертифіката, різниця не повертається клієнту.

5. У випадку, якщо клієнт захоче повернути товар, придбаний за сертифікатом, гроші за нього будуть повернені на новий подарунковий сертифікат. Відповідно, номінал нового сертифікату буде дорівнювати номіналу попереднього.

6. Подарункові сертифікати не підлягають поверненню.

7. Перевести номінал подарункового сертифіката в готівку неможливо. Він може бути використаний тільки на покупки на нашому сайті або в точці продажу.

8. Здійснюючи покупки за подарунковим сертифікатом, клієнт повинен надати його дані нашому менеджеру. Унікальний номер подарункового сертифіката повинно бути чітко видно, він не повинен бути пошкоджений. У разі, якщо клієнт не зможе надати номер, а наш менеджер не зможе перевірити, чи активовано наданий сертифікат, клієнту буде відмовлено в покупці.

 

За додатковою інформацією звертайтесь по тел: +38-066-924-96-50

Після заповнення всіх полів, сертифікат буде переміщений у кошик, і після оплати - відправлений одержувачу на вказаний e-mail.